NATALIA NYKIEL „OCEAN”

Z uwagi na duże zainteresowanie zagranicznych rynków, Natalia Nykiel prezentuje nową odsłonę ostatniego singla “Atlantyk”, który w wersji anglojęzycznej nosi tytuł “Ocean”.
Po bardzo alternatywnym i odważnym mini albumie „Origo” Natalia Nykiel zrobiła muzyczną voltę o 180 stopni i wydała countrowy singiel „Atlantyk”. To zaskakująca propozycja dla fanów królowej polskiego electropopu, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni. Natalia prezentując się w nowej odsłonie zdaje się potwierdzać, że doszła do miejsca w karierze, w którym nie musi już niczego ani sobie, ani innym udowadniać. Choć nowa stylistyka może wydawać się dla fanów artystki zaskoczeniem to warto zwrócić uwagę, że Natalia nie wyważa otwartych drzwi.
Otwiera polski mainstream na drogę, którą świat podąża już od jakiegoś czasu w rytm gitarowych przebojów Miley Cyrus, Diplo, Beck’a czy Beyonce.
Wydanie „Origo” było również pierwszym krokiem artystki na rynkach międzynarodowych. Single „Quya” i „Volcano” pojawiły się w rozgłośniach radiowych m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy UK oraz na dziesiątkach playlist w Europie i USA. Dobry odbiór „Origo” zaowocował zaproszeniami artystki na wiodące międzynarodowe festiwale.

Share