MARCIN MACIEJCZAK- TELEDYSK „DESZCZ I BEZ”

Marcin Maciejczak po dwóch tygodniach od premiery singla zaprezentował teledysk do utworu „Deszcz i bez”.
Obrazek wyreżyserował Łukasz Zabłocki, który był odpowiedzialny m.in. za klipy Natalii Nykiel, Otsochodzi, Pezeta, czy Kamp!. Warto dodać, że Lyric Video do singla przez cały tydzień znajdowało się na karcie na czasie YouTube.
Tekst utworu jest naiwną, choć szczerą próbą powstrzymania tego, co nieuniknione. Jak się okazuje podany na dłoni świat może nie być wystarczającym argumentem, aby ocalić, coś, co tylko w teorii miało trwać wiecznie. Łatwo można wypaść poza kadr, nawet gdy jeszcze chwilę temu wydawało się to nieprawdopodobne.
Autorami utworu są Ashley Hicklin – brytyjski producent mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Lana Del Rey, czy James Morrison, Martin Brammer – angielski songwriter, znany ze współpracy m.in. z Jamesem Bayem, Johnem Newmanem, czy Ellą Eyre i Michał Majak współpracujący m.in. z Natalią Nykiel.
Nowym singlem Marcin potwierdza, że nie przypadkiem znalazł się na muzycznym rynku. Nie oglądając się na tymczasowe muzyczne trendy, konsekwentnie podąża własną artystyczną ścieżką.

 

Share